سه شنبه، 23 مهر 1398

Tuesday October 15, 2019

اطلاعیه دانشگاه شهرکرد در خصوص مصاحبه دکتري سال ۱۳۹۸

Card image cap

ضمن تبریک کسب حد نصاب نمره برای شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸  موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند:

۱- مدارك مورد نیاز :

- فرم تکمیل شده مشخصات داوطلب

- اصل و تصویر مستندات مربوط به كليه موارد ذكر شده در بند های "ب" و "ج" فرم مشخصات

- تصویر صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک نظام وظیفه

- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتري سال ۱۳۹۸

- تصویر مدرك کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

تبصره ۱-داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/ ۶/ ۹۸ فارغ التحصیل می شوند (اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۹۹ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی).

تبصره۲- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرك کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرك کاردانی را نیز ارائه نمایند.

-واریز مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال  (معادل هشتاد هزار تومان) به شماره حساب ۷۸۷۱۹۱۵۰۲۸  به نام درآمدهای اختصاصي دانشگاه شهركرد نزد بانك تجارت (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت) و تحویل اصل فيش واریزی در زمان مصاحبه

- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی "رسمی-قطعی" و یا "رسمی-آزمایشی"تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام ِمسئول نیز رسیده باشد به انضمام حکم کارگزینی، برای آن دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

تبصره ۳- به همراه داشتن اصل شناسنامه و كارت ملي و مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد در زمان مصاحبه الزامي است.

۲- شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:

- احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه متمرکز دکتري سال ۱۳۹۸ الزامی است.

۳- ساير موارد

الف) انجام مصاحبه براي داوطلباني كه در مرحله اول (سنجش علمي)، شركت نكرده يا فاقد شرايط و ضوابط لازم (عدم كسب حد نصاب، فارغ التحصيل نشدن در زمان مقرر،‌ عدم اعتبار كارنامه و ...) باشند، تحت هر عنوان ممنوع است.

ب)مصاحبه برای کلیه داوطلبان هر رشته گرایش صرفا یک بار (تاریخ اعلام شده) انجام می شود و عدم مراجعه داوطلب در تاریخ اعلام شده، به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد.

ج) ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاه شهرکرد مطابق با ظرفيت تاييد شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و براساس آنچه در فراخوان پذيرش اعلام شده است، می باشد.

د) نیازی به ارسال مدارک به صورت پستی و یا ثبت نام اینترنتی نمی باشد و مدارک مورد نظر (فرم مشخصات، مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی و اصل فیش واریزی) در روز مصاحبه توسط داوطلب ارایه خواهد شد.

ز) مصاحبه پذيرش دانشجو رشته مديريت حاصل­خيزي و زيست فناوري خاك گرايش شيمي، حاصل­خيزي خاك و تغذيه گياه (كد ۴۶۷۶)  در زمينه حاصلخيزي خاك و تغذيه گياه انجام می پذیرد.

ژ) مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته ریاضی کاربردی  (کد ۲۹۴۶) در زمینه های گراف و ترکیبات، شبکه های کامپیوتری، معادلات دیفرانسیل و کنترل بهین انجام می پذیرد.

ه)مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک گرایش بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک (کد۴۶۸۵) صرفا صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱/ ۳/ ۹۸ انجام می پذیرد.

۴- محل  و زمان برگزاري مصاحبه:

محل برگزاری مصاحبه تمام رشته گرایش ها در دانشگاه شهرکرد و در دانشکده مربوطه و زمان شروع مصاحبه از ساعت ۳۰/ ۸ صبح، مطابق جدول زمانبندی اعلام شده در سایت sku.ac.ir؛ خواهد بود.

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه                        تلفن: ۳۲۳۲۴۶۲۹ ۰۳۸

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار