شنبه، 3 اسفند 1398

Saturday February 22, 2020

دکتر نوریان، نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه شهرکرد در شورای این دانشگاه شرکت کرد.
تشکیل شورای دانشگاه شهرکرد با حضور نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی

عصر سه شنبه 18 دی 97، شورای دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر نوریان، نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، در سالن طراحی زندگی این دانشگاه تشکیل و مهمترین مسلئل دانشگاه با حضور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد.

Card image cap

عصر سه شنبه 18 دی 97، شورای دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر نوریان، نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، در سالن طراحی زندگی این دانشگاه تشکیل و مهمترین مسلئل دانشگاه با حضور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد.

دکتر سعید کریمی، رئیس دانشگاه شهرکرد، در آغاز این نشست ضمن تشکر از حضور دکتر نوریان در دانشگاه شهرکرد، ابراز امیدواری کرد در طول ترم نیز جلساتی با اعضای هئیت علمی و دانشجویان تشکیل شود.

دکتر کریمی با اشاره به بودجه سال 98دانشگاه های کشور گفت: در لایحه پیشنهادی بودجه سال98 کشور، اعتبار دانشگاه شهرکرد نسبت به سال جاری، 17 درصد افزایش یافته و به مبلغ 137 میلیارد تومان رسیده است.

وی در بخش دیگیری از سخنان خود افزود: دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه مادر استان، در توسعه رشته عقب تر از دانشگاه های کشور است و نیاز به بازبینی رشته ها در این دانشگاه وجود دارد و نیاز داریم به سمت توسعه رشته هایی که منجر به کارآفرینی و اشتغالزایی شود حرکت کنیم.

دکتر نوریان، نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد برخی مسائل سیاسی و اجتماعی روز کشور را تشریح و خاطر نشان کرد: لازم است در برخی از مسائل کشور با قشر علمی و دانشگاهی مشورت کرد تا تصمیمات بهتر و دقیق تری گرفته شود.

حجت الاسلام دکتر صفی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد، نیز در سخنانی ضمن تشکر از دکتر نوریان به دلیل به رسمیت شناختن استقلال دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه قلب و موتو اقتدار و حرکت یک کشور است و نقش دانشگاه در قدرت کشور نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا انکار نشدنی است. وی در ادامه تصریح کرد: تمدن غرب به بن بست رسیده است و ما باید تمدنی را بر پایه اسلام برنامه ریزی کنیم.

حجت الاسلام دکتر صفی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد: باید تلاش شود هرگونه بی عدالتی در جامعه که باعث نارضایتی مردم می شود ریشه کن شود.

شایان ذکر است در این نشست، اعضای شورای دانشگاه شهرکرد به طرح مشکلات و دغدغه های خود در حوزه دانشگاه و استان از جمله موضوع آب استان، توجه به مسئله اشتغال به جای گسترش مراکز آموزش عالی در استان، احترام بیش از پیش به استقلال دانشگاه شهرکرد پرداختند.

در پایان این نشست دکتر نوریان، نماینده مردم بن، سامان و شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، به پرسش ها و مسائل مطرح شده پاسخ دادند.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار