شنبه، 16 آذر 1398

Saturday December 07, 2019

در نشستی دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با رییس دانشگاه شهرکرد دیدار و گفتگو کردند.
نشست دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی با رییس دانشگاه شهرکرد

Card image cap

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد، روز دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸،در نشستی دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد، دکتر کرامت الله سعیدی معاونت‌ فرهنگی - اجتماعی دانشگاه دیدار و گفت و گو کردند.

 دکتر سعید کریمی در این نشست کار در انجمن‌های علمی و فعالیت‌های دانشجویی را بهترین راه جهت برقراری تعامل با اساتید داخل و خارج از دانشگاه و مشارکت در برنامه‌های علمی را زمینه‌ساز ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، تقویت بنیه علمی و اشتغال بعد از تحصیل دانست.

رییس دانشگاه شهرکرد در ادامه ایجاد اعتماد به‌ نفس، زمینه‌سازی برای انجام کارهای علمی هرچند کوچک، فرهنگ‌سازی و به‌ویژه ایجاد فرهنگ علمی، کشف استعدادهای دانشجویی، ایجاد فضای نشاط، قرار دادن دانشجو در مسیر هدف اصلی آموزش عالی، ایجاد روحیه کار گروهی و جمعی را از دیگر مزیت‌های فعالیت در انجمن‌های علمی عنوان کرد.

دکتر سعید کریمی از دانشجویان خواست تا با توجه به شرایط موجود با همکاری و پیروی از قوانین در کنار هم به فعالیت بپردازند و دانشگاه شهرکرد هم از فعالیت‌های این انجمن‌ها حمایت می‌نماید.

 دکتر کرامت الله سعیدی نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجمن‌های علمی بیان داشتند یک روز در تقویم فرهنگی دانشگاه شهرکرد به‌عنوان روز انجمن‌های علمی نام‌گذاری خواهد شد.

 در پایان این نشست رییس دانشگاه شهرکرد به سؤالات دبیران پاسخ دادند.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار