شنبه، 16 آذر 1398

Saturday December 07, 2019

دانشجویان رشته ژنتیک دانشگاه شهرکرد همانند سال های گذشته، در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال1398 خوش درخشیدند.
درخشش دانشجویان رشته ژنتیک دانشگاه شهرکرد در آزمون کارشناسی ارشد سال 98

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد، دانش آموختگان کارشناسی رشته ژنتیک دانشگاه شهرکرد موفق به کسب رتبه های اول آزمون کارشناسی ارشد سال 98 وزارت علوم و وزارت بهداشت شدند.

Card image cap

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد، دانش آموختگان کارشناسی رشته ژنتیک دانشگاه شهرکرد موفق به کسب رتبه های اول آزمون کارشناسی ارشد سال 98 وزارت علوم و وزارت بهداشت شدند.

زهرا سلیمیان ریزی، رتبه یک رشته ژنتیک پزشکی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نسترن رکن آبادی رتبه یک رشته ژنتیک مولکولی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را در سال 98 ازآن خود کردند.

همچنین لیلا اسدی و زهرا موسوی از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهرکرد، موفق به قبولی در دانشگاه تربیت مدرس و ادامه تحصیل در مقطع دکتری شدند.

گفتنی است، فائزه احمدی بنی نیز رتبه یک رشته ژنتیک پزشکی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 97 را ازآن خود کرده بود.

هرساله دانش آموختگان گروه ژنتیک توانسته اند با آمار قبولی بالایی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های سراسر کشور به تحصیل خود ادامه دهند.

رشته ژنتیک از سال1386 در دانشکده علوم پایه دانشگاه شهرکرد با 4 نفر عضو هیئت علمی تاسیس شد و در حال حاضر با 9 نفر عضو هیئت علمی و توان علمی بسیار زیاد، در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار