شنبه، 16 آذر 1398

Saturday December 07, 2019

نشست فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه شهرکرد

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد، نشست فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه شهرکرد با هدف دریافت نظرات و پیشنهادات آنها در راستای افزایش کمی و کیفی نشریات با حضور معاون فرهنگی-اجتماعی، مدیر امور اجتماعی و کارشناس نشریات دانشگاه شهرکرد، شنبه 11 آبان 1398، برگزار شد.

Card image cap

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد، نشست فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه شهرکرد با هدف دریافت نظرات و پیشنهادات آنها در راستای افزایش کمی و کیفی نشریات با حضور معاون فرهنگی-اجتماعی، مدیر امور اجتماعی و کارشناس نشریات دانشگاه شهرکرد، شنبه 11آبان 1398، برگزار شد.

در این نشست، دانشجویان به بیان مشکلات و چالش های پیش رو و همچنین مطالبات خود در راستای فعالیت بیش از پیش و بهبود کیفیت نشریات پرداختند. همچنین پیشنهادات خود در راستای فعالیت بهتر نشریات را ارائه دادند.

دکتر کرامت الله سعیدی، معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد، ضمن ابراز امیدواری از برگزاری این نشست ها گفت: نشریات دانشجویی می توانند در چارچوب قوانین جامعه به چاپ نشریات خود بپرازند؛ اگرچه مشکلاتی وجود دارد اما فعالان نشریات دانشجویی باید پویا و پرانرژی به کار خود ادامه دهند و ما هم از فعالیت آنها حمایت خواهیم کرد.

دکتر سعیدی افزود: ما همه تلاش خود را برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی انجام خواهیم داد تا بستر مناسب برای فعالیت بهتر نشریات را فراهم کنیم.

گفتنی است جلسه با اصحاب نشریات علمی_دانشجویی نیز در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

در حال حاضر 61 نشریه دانشجویی در دانشگاه شهرکرد فعالیت دارد.

دانشجویان علاقه مند به فعالیت در این حوزه می توانند ابتدا در سامانه جامع نشریات به نشانی: apmsrt.ir ثبت نام نمایند و سپس با مراجعه به کارشناس نشریات دانشگاه شهرکرد و تکمیل فرم مربوطه و پس از دریافت مجوز، فعالیت خود را آغاز نمایند.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار