شنبه، 3 اسفند 1398

Saturday February 22, 2020

نخستین همایش ملی علوم، صنایع دریایی و توسعه پایدار سواحل مکران، 30 بهمن سال جاری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار خواهد شد.
نخستین همایش ملی علوم، صنایع دریایی و توسعه پایدار سواحل مکران، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

Card image cap

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد به نقل از وزارت علوم؛ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، تنها دانشگاه تخصصی دریایی کشور در مجاور آبهای اقیانوسی، در 30 بهمن 1398 نخستین همایش ملی علوم، صنایع دریایی و توسعه پایدار سواحل مکران را برگزار خواهد کرد. دبیرخانه علمی و اجرایی همایش از همه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم در حوزه علوم دریایی و تخصص‌های وابسته به دریا که هر یک بخشی از رسالت آموزش و پژوهش کشور را بر دوش دارند، صمیمانه دعوت مینماید تا با حضور پربار خویش ما را در ارتقای سطح علمی همایش و همچنین افزایش روحیه علمی پژوهشگران و به خصوص جوانان این مرزو بوم یاری نمایند تا شاهد برگزاری همایشی در شأن میهن اسلامی در منطقه استراتژیک مکران باشیم.

این همایش در محورهای علوم زیستی دریا، علوم غیر زیستی دریا، مهندسی دریا و کشتی سازی و  علوم انسانی و توسعه پایدار برگزار می گردد. پژوهشگران می توانند مقالات خود را تا  30 آذر 1398، به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.زمان اعلام نتایج داوری مقالات:  15 دی 1398، آخرین مهلت ثبت نام: 15 بهمن 1398 و زمان برگزاری همایش: 30 بهمن 1398 خواهد بود.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار