سه شنبه، 23 مهر 1398

Tuesday October 15, 2019

جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شهرکرد، برگزار شد.
برگزاری جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شهرکرد

Card image cap

به گزارش خبرگزاری دانشگاه شهرکرد؛ جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شهرکرد روز سه شنبه 4 تیر 98، با حضور اعضای حقوقی و حقیقی این کمیسیون در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر برات قبادیان، رییس کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه شهرکرد از دانشگاه های خوب کشور است و استان چهارمحال و بختیاری هم به لحاظ طبیعی از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است.

دکتر برات قبادیان با اشاره به اینکه آنچه یک کشور را توسعه می دهد دانشگاه است، افزود: دانشگاه شهرکرد باید مرجع ارجاع شود که اگر سایر دستگاه های اجرایی مشکلی داشتند برای حل آن به سراغ دانشگاه بیایند.

وی خاطر نشان کرد: باید ظرفیت، پتانسیل و توانمندی های دانشگاه و منابع استان را مشخص کنیم تا به جایی برسیم که دانشگاه بخشی از هزینه ها و بودجه اش را از ثروتی بدست آورد که خود آن را ساخته است.

دکتر سعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد و دبیر هیات امنای دانشگاه ضمن تشکر و خیر مقدم به حاضرین، به ارائه گزارش عملکرد دانشگاه شهرکرد بر اساس برنامه راهبردی دانشگاه پرداخت و اقدامات راهبردی در حوزه های همکاری های علمی و بین المللی، اداری، مالی، مدیریت منابع، آموزش، پژوهش و...را تشریح کرد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار