شنبه، 3 اسفند 1398

Saturday February 22, 2020

وزیر علوم تحقیقات و فناوری در حکمی، ریاست دکتر محمدکاظم جعفری را بر پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله به مدت چهار سال تمدید و بر تولید بهتر دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و فناورانه تاکید کرد.
دکتر جعفری در سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله ابقا شد

Card image cap

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر جعفری به شرح ذیل است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، حکم شما در سمت رئیس پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله برای یک دوره چهار ساله دیگر تمدید می‌شود.

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله از مراکز پژوهشی بزرگ کشور است که در شرایط کنونی توانایی رفع بخشی از نیازمندی کشور را در پیش بینی پدیده زلزله و رویارویی با آن را دارد. لذا از جنابعالی انتظار می‌رود با توکل به خدواند سبحان، برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیات علمی و کارکنان، مأموریت‌های پژوهشگاه را در سطح ملی تعیین کنید و به نحو احسن به انجام رسانید.

شایسته است استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق مأموریت‌های پژوهشگاه در صدر امور قرار دهید و با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، زمینه تولید بهتر دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و فناورانه را در حوزه تخصصی پژوهشگاه با هدف حل معضلات و چالش‌های ملی روز کشور فراهم آورید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست‌های مؤثر در صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت مقررات مالی، ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به کار بندید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دانشگاه شهرکرد در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

لطفا نظرتان را بنویسید
بربحث ترین اخبار